Rendszerüzenet

Ok

Rendben

Mégsem

Az alábbi képet Zsolt titkosnak jelölte.
Kép betöltése...
Belépés Elfelejtett jelszó

Add meg az e-mail címed!

Amennyiben a megadott e-mail cím valóban szerepel az adatbázisunkban, akkor rövidesen kapni fogsz egy levelet a szükséges teendőkkel. Ha nem kapnád meg rövid időn belül, kérjük próbáld újra!
%
Zsolt 40, Eger
Prémium előfizetés

Szempontok: Összeillés:

Értékek, alapelvek %
Család %
Célok, munka, pénz %
Kommunikáció, konfliktuskezelés %
Szex %
Életmód, szabadidő %

Rólam:

A neved moderátori ellenőrzés alatt áll.
Kor:
40 év
Kit keres:
Nőt
Családi állapot:
Egyedülálló
Gyerek:
Nincs
Végzettség:
Egyetem
Foglalkozás:
Alkalmazott
Vallás:
Görög katolikus
Anyanyelv:
Magyar
Beszélt nyelvek:
Angol, Német

Külső tulajdonságaim:

A neved moderátori ellenőrzés alatt áll.
Magasság:
168 cm
Testalkat:
Átlagos
Testsúly:
70 kg
Hajszín:
Szőkésbarna
Szemszín:
Zöld

Életvitelem:

A neved moderátori ellenőrzés alatt áll.
Sport:
Rendszeresen sportolok
Étkezés:
Mindenevő
Dohányzás:
Nem dohányzom
Alkohol
Ritkán iszom alkoholt
% összeillés
Zsolt 40, Eger
Prémium előfizetés
%
Zsolt 40, Eger
Prémium előfizetés

Szempontok: Összeillés:

Értékek, alapelvek %
Család %
Célok, munka, pénz %
Kommunikáció, konfliktuskezelés %
Szex %
Életmód, szabadidő %

Magamról:

Bemutatkozásod módosítása sikeres, de kérjük vedd figyelembe, hogy az adatlapodat moderátoraink újra ellenőrzik. Az ellenőrzésig a régi bemutatkozásod lesz látható.
Tipikus halak jegy vagyok annak minden jó és rossz tulajdonságával. Ami a legtöbb embert meglepi, hogy mennyi energiám van és hogy milyen lelkesedéssel tudok dolgokat csinálni. Igazából mérnökként semmit nem bízok a vléletlenre, ugyanakkor egy végtelenül romantikus lélek is vagyok, aki szeret kitünni a maga szerény módján. Pár sor kevés, hogy az ember bemutatkozzon, de sokmindent szeretek csinálni, imádom a munkámat, szeretek autózni, biciklizés majdnem egész évben, de jöhet kori, pinpong, vagy akármi, csak csináljunk valamit....mert én szeretek a párommal csinálni (majdnem) mindent. Szeretem az kellemest a hasznossal összekötni, ha főzni kell, főzzünk együtt. Szeretek fotózni is, ezt van hogy hátamra veszem a fotóshátizsákomat, aztán meghódítom a várost, de van hogy ha a párom vevő, akkor otthon portrét csinálok róla. Az biztos, hogy kell valaki aki megfog, inspirál és akkor szárnyalok.De azért, hogy rosszat is írjak magamról: Makacs vagyok és céltudatos, de meggyőzhető, csak találd meg a hangot velem! Ha kapok tőled, 10x adok, ez a halak jegy tipikus jellemzője. *** kicsit el is kalandoztam mélyebben, lényeg, hogy fontosnak tartom, hogy két kerek egész ember találkozzon és találják meg egymásban azt, amitől együtt teljesek lesznek. Szoktam mondani, hogy ha nem tölt fel, nem energizál az, aki melletted van, akkor nem jó ember mellett vagy! A élethez harmónia, kiegyensúlyozottság kell, amihez pedig egy olyan társ, akinek ha örömöt tudsz okozni a mindennapokban, boldogabbá tudod tenni az életét és társa tudsz lenni a nehéz pillanatokban is, bízhatsz benne, talán ő is ugyanezt fogja veled tenni!

Jellemzésem képekben:

Bezár
Mondj neki valami kedveset!
Mondj neki valami bátorítót!